تبلیغات در سایت

تعرفه های بسیار ارزان سایت Takeoff در صنعت گران هواپیمایی، به تمام صاحبان صنایع کوچک و بزرگ هوایی، شرکت های هواپیمایی ، آموزشگاه های خلبانی و هوانوردی ،آژانسهای مسافرتی و گردشگری و تمام شخصیتهای حقیقی و حقوقی شاغل در صنعت هواپیمایی این امکان را می دهد تا محصولات و خدمات خود را با بهترین شرایط به مشتریان حقیقی خود معرفی کنند.


مزیت مهم تیک آف در درجه اول حضور بازدیدکنندگان خاص و هدفمند در سایت (شامل مدیران، فعالان، شاغلین و علاقه مندان صنعت هوانوردی در همه رده های سنی) و در درجه دوم اعتبار داخلی و بین المللی سایت می باشد. ( جهت اطلاعات بیشتر رجوع شود به تیک آف در رسانه ها)


همچنین در صورتیکه تبلیغ شما به صورت لینک به وب سایتتان باشد به لحاط فنی و از منظر SEO ، این وب سایت تخصصی با پیج رنک 3 و با لینک مستقیم باعث افزایش رتبه سایت شما در صفحات گوگل و در نتیجه افزایش مخاطبان سایت شما خواهد گردید.


تبلیغات در سایت به صورت بنر ثابت یا متحرک ، آگهی متنی و همینطور رپرتاژ خبری می باشد.

جهت دریافت تعرفه تبلیغات یا نشانی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید مکاتبه فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
    جمعه 11 فروردین 1396 در برزیل سقوط هواپیمای Piper 42 با 2 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 خرداد 1396   ...

نظرسنجی

استفاده روسها از پایگاه هوایی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center