درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی صنعت هواپیمایی کشور در مهر ماه 1385 و با هدف پر کردن خلا یک منبع تخصصی هوانوردی و کم کردن فاصله زمانی انتشار اخبار این صنعت به نحوی که ضمن برخورداری از جامعیت خبری، جامعیت آموزشی نیز داشته باشد تاسیس شد.

نام برگزیده برای این پایگاه Takeoff بوده و در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وب سایت Takeoff پس از پنج سال فعالیت نیاز به تغییر و تحولات جدی هم در ساختار و هم در محتوا را در خود ضروری دیده و به همین دلیل نسخه دوم سایت به لطف استفاده از نظرات کاربران متخصص و علاقمند به هوانوردی با تغییرات گسترده در فروردین 1390 راه اندازی شده است. در نسحه دوم ، علاوه بر پوشش خبری در سطح کشور اطلاع رسانی بین المللی صنعت هوانوردی نیز مورد نظر می باشد. در همین راستا نسخه انگلیسی سایت در حال طراحی بوده که ان شالله به زودی راه اندازی خواهد شد.

هم اکنون مسیرهای دسترسی به پایگاه اطلاع رسانی صنعت هواپیمایی کشور از طریق دامنه های www.takeoff.ir و www.aviationnews.ir می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
    پنج شنبه 27 خرداد 1395 در آمریکا سقوط هواپیمای CASA-212 با 9 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 4 شهریور 1393   ...

نظرسنجی

استفاده روسها از پایگاه هوایی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟؟؟هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2014 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center