پایان هواپیماربایی در مالت

جمعه, 03 دی 1395 ساعت 22:49

هواپیما ربایی

(تیک آف - Takeoff.ir) - با تسلیم شدن دو عامل ربودن هواپیمای مسافربری لیبی که در فرودگاهی در مالت به زمین نشسته بود، ماجرای هواپیماربایی پایان یافت.

این هواپیما ساعاتی قبل از خطوط داخلی لیبی توسط دو هواپیماربا ربوده شده و در فرودگاه مالت به زمین نشسته بود.

آزادی مسافران هواپیما

همه مسافران هواپیمای ربوده شده لیبیایی آزاد شدند و دو عامل هواپیماربا فقط کادر پرواز این هواپیما را هنوز در داخل آن نگه داشته اند.

کودکان و زنان از هواپیمای ربوده شده لیبیایی خارج شدند. پیش تر دو هواپیماربا برای آزاد کردن مسافران هواپیمای ربوده شده لیبیایی اعلام آمادگی کردند و درب این هواپیما برای خروج بعضی از مسافران باز شد.

شبکه تلویزیونی اسکای نیوز اعلام کرد: مقامات لیبی تاکید کردند دو رباینده هواپیمایی که در حال پروازی داخلی از شهر سبها به طرابلس پایتخت لیبی بود ادعا دارند وابسته به گروهی موسوم به الفاتح الجدید هستند. از طرفی دیگر مقامات مالت اعلام کردند که دو نفر هواپیمایی وابسته به خطوط هوایی آفریقا را وادار کردند تا مسیر خود را تغییر دهد و در مالت فرود بیاید، در حالی که هنوز خواسته هایشان مشخص نیست. این هواپیما از نوع ایرباس 321 و حامل صد و هجده مسافر است. یک منبع امنیتی در فرودگاه طرابلس گفت خلبان هواپیمای ربوده شده مقامات را در جریان این ربایش قرار داده است و دو رباینده هواپیما گفته اند که وابسته به گروهی موسوم به الفاتح الجدید هستند.

اضافه‌ كردن نظر


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center