انجام پرواز ماهان با 24 ساعت تاخیر

شنبه, 11 دی 1395 ساعت 15:54

مدیر روابط عمومی حج وزیارت خراسان رضوی گفت: ده‌ها زائر عتبات عالیات که در قالب شرکت شمسا و از سوى سازمان حج و زیارت طبق برنامه پیش‌بینی‌شده بنا بود عازم بغداد شوند، با نبود هواپیما از سوی شرکت ماهان روبرو شدند.

عباس خداشناس افزود: با پیگیریهای مدیر دفتر حج وزیارت خراسان رضوی پرواز شماره 1176 شرکت هواپیمائی ماهان امروز ساعت 4 و سی دقیقه بامداد به سمت بغداد با تاخیر 24 ساعته پرواز کرد و مدت سفر زائران هم از امروز شروع خواهد شد .

پرواز شماره 1176 شرکت هواپیمایی ماهان که قرار بود دیروز ساعت 4 و 15 دقیقه بامداد به‌سوی بغداد پرواز کند، ابتدا با تأخیر مواجه و دلیل آن مه گرفتگی فرودگاه بغداد از سوی شرکت ماهان اعلام شد.

مسافران که 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشتند، ساعت ٥ صبح فراخوان شده و بار خود را تحویل و در سالن انتظار منتظر پرواز شدند، اما همچنان از سوی مسؤولان شرکت ماهان علت تاخیر پرواز مه گرفتگی فرودگاه بغداد اعلام شدکه با پیگیری مدیران حج وزیارت خراسان رضوی این پرواز امروز صبح با هواپیمائی ماهان انجام شد .

شنیده ها حاکی است این روزها به علت آغاز سال نو میلادی اکثر پروازهای شرکت های هواپیمائی معتبر ایران به سمت کشورهای اروپایی در پرواز هستند.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

3.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center