پروازهای نجف در صورت تامین نظر خطوط هوایی ایران، از سرگرفته می شود

سه شنبه, 13 تیر 1396 ساعت 10:20

در دو روز گذشته جلساتی بین سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن و نمایندگان شرکت های هواپیمایی ایرانی و مدیرعامل فرودگاه نجف و هیات همراه در تهران برگزار شد که در جریان این جلسات موضوعات مورد نظر طرفین به دقت مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در این جلسات که در فضایی صمیمانه برگزار شد تصمیماتی مبنی بر ضرورت ارتقای کیفیت ارائه خدمات در فرودگاه نجف، کاهش هزینه پروازهای ایرانی در فرودگاه و به تبع آن کاهش هزینه های سفر هوایی زائران ایرانی عتبات عالیات مطرح شد که با رویکردی مثبت مورد توجه مدیریت فرودگاه نجف قرارگرفت.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: همچنین مقرر شد جهت پیاده سازی تصمیمات مثبت اتخاذ شده، جلسات تخصصی با حضور کارشناسان طرفین در اسرع وقت در نجف اشرف برگزار شود.
دهقان افزود: رویکرد سازمان هواپیمایی کشوری در تامین نظر خطوط هوایی داخلی و همچنین زائران ایرانی به صورت جامع به تمامی فرودگاه های کشور عراق است به همین منظور فرودگاه نجف اشرف به لحاظ سهولت سفر به اماکن زیارتی به مراتب در اولویت بوده و بخشی از انتظارات ابراز شده علی رغم اینکه به سایر ارگان های دولتی کشور عراق ارتباط می یابد اما آثار مثبت آن می تواند در تامین انتظارات شرکت های هواپیمایی ایرانی مصداق یابد.
وی در پایان یادآورشد: با توجه به رویکرد مثبت و تعاملی مسئولان فرودگاه نجف و قول مساعد به منظور رفع مشکلات موجود، همچنین تعلق خاطر زائران ایرانی برای زیارت عتبات عالیات، سازمان هواپیمایی کشوری بر تداوم پروازها به فرودگاه مذکور تاکید دارد.
به گزارش ایرنا، پیش از این رضا جعفرزاده مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از توقف پرواز شرکت های هوایی ایرانی به نجف خبر داد و گفت: مذاکره شرکت های ایرانی با مسئولان فرودگاه نجف در تهران ادامه دارد و پروازها تا اعلام نتیجه نهایی مذاکره متوقف شده است.
با توجه به افزایش دریافت عوارض فرودگاهی در فرودگاه نجف تمام شرکت های ایرانی پروازهای خود را از ایران به مقصد فرودگاه نجف از دهم تیرماه متوقف کرده اند، اما پروازهای شرکت های ایرانی به فرودگاه بغداد ادامه دارد.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

13.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center