فرودگاه جیرفت میزبان 3 پرواز در هفته

شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 14:39

فرماندار جیرفت گفت: زنجیره صادرات محصولات کشاورزی به صورت زمینی در این شهرستان فراهم شده است، همچنین عملیات گازرسانی به شهرستان جیرفت در این دولت تدبیر و امید آغاز شده است.

به گزارش ایسنا، «احمد امینی روش» ظهر امروز 15 تیرماه در بیست و چهارمین جلسه شورای گفتگوی استانی دولت و بخش خصوصی با محوریت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی شهرستان جیرفت و عنبرآباد با حضور وزیر ارتباطات گفت: در راستای سیاست های دولت و حمایت های استاندار کرمان زیرساخت ها جنوب استان کرمان در حال تکمیل شدن است.

وی از تکمیل زیر ساخت های جنوب استان کرمان سخن به میان آورد و عنوان کرد: فرودگاه جیرفت 6 سال تعطیل بود که  مجددا تکمیل و راه اندازی شد و امروزه شاهد 3 پرواز در هفته در این فرودگاه هستیم.

فرماندار جیرفت ادامه داد: زنجیره صادرات محصولات کشاورزی به صورت زمینی در این شهرستان فراهم شده است، همچنین عملیات گازرسانی به شهرستان جیرفت در این دولت تدبیر و امید آغاز شده است.

وی از 50 میلیارد تومان اعتبار برای شروع راه آهن جیرفت و اتصال آن به خط ریلی کشور سخن گفت و بیان کرد: خوشبختانه هم اکنون امنیت پایدار خوبی در منطقه بوجود آمده است که این امر باعث حضور بخش خصوصی در منطقه شده است.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

6.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center