استاندار گیلان: برقراری پروازهای دائمی از گیلان به کشورهای حاشیه دریای خزر

شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 14:42

‌استاندار گیلان با بیان اینکه استان ما جزو استان‌های نادر کشور است که آشیانه و پرواز شبانه ندارد، گفت: قطعا با ایجاد آشیانه پروازهای بیشتری از استان صورت می‌گیرد.

‌به گزارش ایسنا‌، دکتر محمدعلی نجفی در اولین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در سال جاری که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با بیان اینکه گیلان فرصت های فراوانی در حوزه گل و گیاه و گلخانه دارد، اظهار کرد: وضعیت استان در بحث تولید و صادرات گل و گیاه مطلوب نیست و باید از فرصت ها استفاده کنیم.

وی خواستار برقراری پروازهای دائمی از گیلان به کشورهای حاشیه دریای خزر شد و افزود: گیلان در سال 75 در کشور اوکراین نمایشگاه محصولات صادراتی داشت. امروز نیز اوکراین علاقمند به برقراری ارتباط با ایران به ویژه با گیلان است. آستاراخان نیز فرصت تجاری و بازرگانی خوبی برای گیلان ایجاد کرده است.

استاندار گیلان بر لزوم ضرورت برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه رشت تاکید کرد و گفت: گیلان جزو استان های نادر کشور است که آشیانه و پرواز شبانه ندارد. قطعا با ایجاد آشیانه پروازهای بیشتری از استان صورت می گیرد.

نجفی با اشاره به نقش بسزای صادرات در بهبود وضعیت اقتصادی، خاطرنشان کرد: توسعه پایدار تنها به دست دولت محقق نمی‌شود، زیرا دولت توانایی و انگیزه لازم جهت ورود و سرمایه گذاری در همه بخش‌ها را ندارد. اگر بخش خصوصی، اتاق بازرگانی و اصناف فعال شود، توسعه و امنیت پایدار شکل می‌گیرد.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

5.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center