با گران‌فروشی بلیت در ایام اربعین برخورد می‌شود

شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 11:25

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به سفر زائران ایرانی به عراق تاکید کرد که قیمت بلیت هواپیما در مسیر تهران به نجف اشرف یک میلیون و 200 هزار تومان است و زائران گران‌تر از این نرخ خرید نکنند.

رضا جعفرزاده  با بیان اینکه زائران اربعین نباید بلیت سفر خود را گران بخرند، گفت: بر اساس تصمیم گرفته شده نرخ مصوب پروازی تهران ـ نجف ـ تهران و تهران ـ بغداد ـ تهران یک میلیون و 200 هزار تومان است.

وی همچنین با اشاره به دیگر مسیرهای پروازی به عراق جهت شرکت در مراسم اربعین، اظهار کرد: بلیت مشهد ـ نجف ـ مشهد و مشهد ـ بغداد ـ مشهد نیز قیمتی معادل یک میلیون و 500 هزار تومان دارد و سفر یکسره هوایی از مشهد به دو مقصد نجف و بغداد 750 هزار تومان تعیین شده است که نظارت لازم برای جلوگیری از هرگونه گران فروشی در این مسیرها انجام می شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با معرفی مبادی خرید بلیت هواپیما، گفت: زائرینی که قصد خرید بلیت به مقصد عراق را دارند می توانند از طریق سایت هما ebooking.iranair.com خرید خود را انجام دهند و هرگونه فروش بلیت توسط دیگر سایت های فروش بلیت آنلاین در این مسیرها تخلف است.

وی در ادامه افزود: با بازرسی های انجام شده تعدادی از دفترهای خدمات مسافرت هوایی که در این زمینه دچار تخلف شده بودند جریمه شدند و برخی از آنها نیز از لیست دفاتر مجاز حذف شدند.

جعفرزاده با تاکید بر اینکه در برخورد با تخلفات در فروش بلیت در ایام اربعین حسینی اغماضی صورت نخواهد گرفت، تصریح کرد: هرگونه تخلف در این زمینه رسیدگی شده و گزارش های مردمی می تواند از سایت هواپیمایی کشوری به ما اعلام شود تا حقوق زائرین به بهترین شکل ممکن رعایت شود.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

11.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center