خط هوایی همدان - تهران توسط ایران ایر راه اندازی می شود

چهارشنبه, 15 آذر 1396 ساعت 22:51

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری همدان، توافق برای راه اندازی خطوط هوایی همدان-تهران، دیدار با مدیعامل بانک مرکزی در خصوص مشکلات 2 واحد بزرگ تولیدی استان٬ شرکت فولاد ویان و شرکت پتروشیمی هگمتانه٬ از جمله اقداماتی بود که استاندار همدان در سفر به تهران و دیدار با مسئولان پیگیر آن بوده است.
محمدناصر نیکبخت استاندار همدان صبح روز دوشنبه در ادامه پیگیری های ویژه هفتگی در پایتخت، به دیدار مدیرعاملان بانک های سینا و صادرات و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران رفت که البته در دیدار با مدیر عامل ایران ایر، نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز وی را همراهی کردند.
وی در دیدار با مدیرعامل بانک سینا در خصوص مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان و راهکارها و موانع جذب اعتبارات طرح های اشتغال روستایی مذاکره کرد و دستور مساعد مدیرعامل در خصوص رفع مشکلات و موانع مطروحه صادر شد.
همچنین استاندار همدان در جلسه ای با مدیرعامل بانک صادرات کشور در خصوص مشکلات هفت طرح صنعتی استان، مذاکره و دستور مساعد مدیرعامل در خصوص رفع مشکلات و موانع مطروحه را دریافت کرد.
در این جلسات رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و صاحبان طرح های یادشده نیز حضور داشتند.
همچنین استاندار همدان و نمایندگان مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و مدیر فرودگاه همدان، شامگاه دوشنبه طی جلسه ای با مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تعیین خطوط پرواز همدان- تهران و بالعکس مذاکره کردند.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

6.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center