ادامه توقف رفت و آمد هواپیماها در فرودگاه هانوفر آلمان

یکشنبه, 09 دی 1397 ساعت 11:03

به دنبال متوقف شدن ترافیک پروازی در فرودگاه هانوفر آلمان، تدابیر امنیتی در این فرودگاه همچنان ادامه دارد.
رفت و آمد هواپیماهای این فرودگاه که در شهر «لانگنهاگن» (ایالت نیدرزاکسن) آلمان واقع است از بعدازظهر امروز متوقف شده است. سخنگوی پلیس فدرال آلمان با تایید این خبر اظهار داشت: مردی با یک خودرو به بخش امنیتی فرودگاه وارد می شود. او اکنون در بازداشت بسر می برد. علت بازداشت او آن بود که راننده این خودرو، ابتدا از یک در مقابل خود که به محوطه و زمین فرودگاه، مشرف بود، عبور می کند و سپس خود را به محوطه (زمین) فرودگاه می رساند. در همین حال پلیس، وارد عمل می شود و خودروی این مرد را متوقف و او را دستگیر می کند.

در آن لحظه نیز یک هواپیمای متعلق به خطوط هواپیمایی «اِجین» (شرکت هواپیمایی یونان) فرود آمده بود. این هواپیما در حال حرکت بر روی زمین بود که پس از طی مسافتی چند صد متری (بنا به دستور پلیس فرودگاه) متوقف می شود. این اتفاق در ساعت پانزده و چهل و پنج دقیقه امروز اتفاق افتاد. شبکه «ان.دِ.اِر» در ادامه گفت: تصاویری که از فرستنده خود پخش کرده، مربوط به تصاویر فیلمبرداری شده از تلفن همراه شخصی (احتمالا مسافران) است. هنوز مشخص نیست ترافیک هوایی در فرودگاه هانوفر چه زمانی دوباره برقرار می شود؛ ضمن آنکه هنوز انگیزه فرد مظنون از این اقدام نیز مشخص نشده است.

در همین حال؛ پایگاه اینترنتی شبکه خبر آلمان، «ان تی وی» هم در گزارشی اعلام کرد: پلیس فدرال اکنون سرگرم بررسی این مساله است که آیا این مرد با مشخصه لهستانی در پی انجام یک سوء قصد بوده یا آنکه به دلیل دیگری خود را به محوطه فرود هواپیماها رسانده است. باید مساله اعتیاد احتمالی این فرد به مواد مخدر یا الکل نیز مورد بررسی قرار گیرد. این مرد توانسته بود خود را به در مقابل محوطه زمین فرودگاه برساند. از آنجا که بررسی های امنیتی در این فرودگاه هنوز به پایان نرسیده است، بنابراین هنوز از بلند شدن و نشستن هواپیماها در این بخش نیز خبری نیست. یک واحد خنثی سازی بمب هم مشغول بررسی خودروی این مرد است. بخشی از پایانه ای (A) فرودگاه هانوفر هنوز بنا به دلائل امنیتی مسدود است اما مابقی بخشهای این پایانه و نیز هر دو پایانه دیگر فرودگاه، بازند.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر هفتگی منتخب عکاسان هوانوردی

2.jpg

تصاویر هفتگی سوانح هوایی

PK-LQP-1.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  دوشنبه 07 آبان 1397 در اندونزی سانحه بوئینگ 737 شرکت Lion Air با 188 کشته ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2018 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center