اخلال در پروازهای بریتیش ایرویز همچنان ادامه دارد

دوشنبه, 08 خرداد 1396 ساعت 15:59

بریتیش ایرویز

(تیک آف - Takeoff.ir) مسئولان فرودگاه «هیترو» لندن صبح دوشنبه اعلام کردند پروازهای شرکت «بریتیش ایرویز» از مبدا این فرودگاه همچنان با اختلال هایی روبرو است.
این اختلال ها پس از آن صورت گرفت که یک سامانه رایانه ای جهانی در این شرکت هواپیمایی از کار افتاد.
شرکت بریتیش ایرویز در این باره در پیامی که در پایگاه شبکه اجتماعی توییتر منتشر شد، اعلام کرد همه پروازهای خود را روز دوشنبه و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در فرودگاه «گتویک» لندن انجام خواهد داد. در ادامه این پیام آمده است همه پروازهای طولانی این شرکت از فرودگاه هیترو نیز انجام خواهد شد، اما برخی از پروازهای نزدیک از این فرودگاه همچنان با اختلال هایی روبرو خواهد بود.
بریتیش ایرویز روز یکشنبه برخی از پروازهای خود را از این دو فرودگاه بزرگ لندن از سر گرفت، اما صدها مسافر این شرکت هواپیمایی هنوز هم به مدت چند ساعت است که در فرودگاه هیترو در انتظار به سر می برند.
مسئولان فرودگاه هیترو در پیامی در شبکه توییتر در این باره اعلام کردند: "ما نیروهای فوق العاده را در فرودگاه هیترو بسیج کرده ایم تا به مسافران در پایانه ها کمک کنند و آب و غذای رایگان در اختیار آنها قرار دهند."
مسئولان این فرودگاه پیشتر نیز اعلام کرده بودند پروازهای بریتیش ایرویز با موارد بیشتر تاخیر و لغو روبرو خواهد شد. آنها از مسافران درخواست کرده بودند تنها در صورتی به فرودگاه هیترو بیایند که از رزرو دوباره بلیط های خود اطمینان داشته باشند.
در پی وقوع مشکل در برق رسانی به سامانه جهانی عملیات پرواز شرکت بریتیش ایرویز و همچنین مرکز تماس ها و پایگاه اینترنتی این شرکت که روز شنبه رخ داد، همه پروازهای بریتیش ایرویز از فرودگاه های هیترو و گتویک لغو شد. فرودگاه هیترو، پر رفت و آمد ترین فرودگاه اروپا شمرده می شود.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

12.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center