تغییرات در پروازهای معراج

چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 16:58

معراج

(تیک آف - Takeoff.ir) - از صبح امروز شایعاتی درباره لغو تعداد قابل توجهی از پروازهای شرکت هواپیمایی معراج منتشر شده که این موضوع با توضیحات مسئولان این شرکت همراه شده است.

حاجی‌زاده - معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی معراج - در گفت‌وگو با ایسنا درباره چرایی لغو پروازها و میزان صحت آن توضیح داد: در طول روزهای گذشته یکی از هواپیماهای شرکت معراج نیاز به تعمیر پیدا کرد و از این رو پیش‌بینی ما این بود که این هواپیما برای چند روز در دسترس نخواهد بود.

به گفته وی پس از این اتفاق مسئولان شرکت معراج تصمیم گرفتند با جابجایی برخی از برنامه‌های پروازی شرایط را برای انجام عملیات پرواز تمام مسافران فراهم کند.

حاجی‌زاده در این باره توضیح داد: خوشبختانه شرکت معراج برای اکثر مسیرهای پرترافیک داخلی بیش از یک برنامه پروازی دارد و از این رو با هماهنگی که میان آژانس‌های مسافرتی و شرکت هواپیمایی انجام شد، مسافران پروازها در برنامه‌های دیگر فعال در فرودگاه‌های مبدا و مقصد جابجا می‌شوند و هیچ مسئله ای برای تکمیل فرآیند سفر آنها وجود نخواهد داشت.

معاون بازرگانی معراج خاطرنشان کرد: از این رو صحبت درباره لغو ناگهانی پروازها به هیچ عنوان صحت ندارد و تنها این شرکت تلاش کرده به منظور مدیریت برنامه‌های پروازی در روزهای آینده برخی جابه‌جایی‌ها را انجام دهد که این اقدام نیز با هماهنگی مسافرین و آژانس‌های هوایی انجام شده است.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

6.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center