نمایندگان ATR به ایران می‌آیند/ هیچ مرجعی پیدا شدن لاشه هواپیما را تایید نکرده است

یکشنبه, 29 بهمن 1396 ساعت 21:56

اخوندی

(تیک آف - Takeoff.ir) - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیگیری‌های گسترده تیم‌های امداد و نجات برای پیدا کردن هواپیما، اعلام کرد که هنوز هیچ مرجع رسمی لاشه این هواپیما را رویت نکرده و نمی‌توان از پیدا شدن آن سخن گفت.

به گزارش ایسنا، عباس آخوندی پس از جلسه ستاد مدیریت بحران گفت: به محض وقوع این حادثه ما در سازمان هواپیمایی کشوری ستاد بحران را تشکیل دادیم و تیم‌های مختلفی به منظور بررسی وضعیت آب و هوا، مسائل فنی و شرایط هواپیما کار خود را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه هدف اصلی این ستاد به دست آوردن اطلاعات دقیق از علت اصلی این حادثه است گفت: در کنار آن بلافاصله با شرکت ATR به عنوان شرکت سازنده این هواپیما تماس داشتیم تا نمایندگان آن‌ها از فرانسه به ایران اعزام شوند تا در فرآیند رسیدگی به نیروهای ایرانی کمک و نظرات خود را به ما اعلام کنند. در کنار آن یک ستاد دیگر نیز تشکیل شده که هدفش نظارت بر فرآیند کار ستاد بحران است تا ما با قطعیت شرایط این حادثه تلخ را بررسی کنیم.

وزیر راه و شهرسازی درباره وضعیت امدادرسانی نیز توضیح داد: من در ساعات ابتدایی این حادثه با استانداران اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد در تماس بودم. اقدامات لازم در این دو استان انجام شده و همه تیم‌ها به محل حادثه اعزام شده‌اند. در استانداری اصفهان تیمی مرکب از ۷۰ کوهنورد اعزام شده تا امداد و نجات پیگیری شود و البته باید در نظر داشت که شرایط جوی بسیار دشوار است و با وجود این شرایط باید پیگیری با تمام توان ادامه پیدا کند.

آخوندی خاطرنشان کرد: در آخرین تماس‌هایی که با استانداران اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد داشتم هیچ مرجع رسمی که لاشه هواپیما را رویت کرده باشد تاکنون وجود ندارد.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر هفتگی منتخب عکاسان هوانوردی

6.jpg

تصاویر هفتگی سوانح هوایی

N413LL-2.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  دوشنبه 07 آبان 1397 در اندونزی سانحه بوئینگ 737 شرکت Lion Air با 188 کشته ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2018 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center