سانحه 707 نیروی هوایی ارتش

707 آرتش

صبح امروز دوشنبه 24 دی ماه یک هواپیمای باری از نوع بوئینگ 707 و متعلق به ارتش جمهوری اسلامی ایران هنگام فرود در فرودگاه فتح کرج از باند خارج و دچار حادثه شد.

این هواپیما از بیشکک قزاقستان، گوشت‌های تنظیم بازار را بارگیری و به سمت کرج پرواز کرد، جایی که قرار بود در فرودگاه پیام بنشیند نه فرودگاه فتح!

وی افزود: حادثه‌ حدود ساعت 8:30 صبح رخ داد و 10 تا 15 دقیقه بعد بود که نیروهای امدادی خود را به محل حادثه رساندند. هواپیما به یک ویلا برخورد کرده که خوشبختانه کسی در داخل ویلا حضور نداشته است.

یکی از شاهدین در محل عنوان کرد: با توجه به اینکه اینجا یک منطقه نظامی است هر از گاهی صدای هلی‌کوپتر به گوش می‌رسد، اهالی تقریباً به چنین صداهایی عادت دارند اما صدای انفجار امروز زیاد بود و باعث لرزش شیشه‌های منازل شد.

این شهروند اضافه کرد: پس از وقوع حادثه متأسفانه شاهد ازدحام جمعیت در اطراف منطقه بودیم که همین رسیدن نیروهای امدادی را با مشکل مواجه کرده بود.

به گزارش ایسنا، مهدی مهرور، مدیرکل مدیریت بحران البرز از پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمایی که امروز در حوالی کرج دچار سانحه شد خبر داد و گفته، این هواپیما از نوع بوئینگ 707، باری و متعلق به ارتش بود که از مبدأ قرقیزستان و با بار گوشت به سمت فرودگاه پیام در حال پرواز بود اما در فرودگاه فتح دچار سانحه شد.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر هفتگی منتخب عکاسان هوانوردی

13.jpg

تصاویر هفتگی سوانح هوایی

PK-LQP-1.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  دوشنبه 07 آبان 1397 در اندونزی سانحه بوئینگ 737 شرکت Lion Air با 188 کشته ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2018 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center