پرواز اجباری فوکر 100 به گچساران!

جمعه, 28 مهر 1391 ساعت 14:24

شرکت نفت

( تیک آف - Takeoff.ir) - فرماندار گچساران با اشاره به راه‌اندازی فرودگاه این شهرستان در آینده‌ای نزدیک گفت: پرواز هواپیمای فوکر 100 در فرودگاه شهرستانی که مرکز استان نیست، غرورانگیز است.(!!)

 

 محمد شفیعی امروز در جلسه خرید چارتر بلیط هواپیمای فرودگاه نفت این شهرستان که با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان، پیمانکاران، صاحبان شرکت‌ها و افراد متمکن این شهرستان در محل سالن کنفرانس شرکت نفت برگزار شد، اظهار کرد: وجود فرودگاه در یک شهرستان نشانه پیشرفت و برخوردار بدون آن شهرستان است.

وی ابراز داشت: راه‌اندازی فرودگاه گچساران و برقراری پرواز هواپیما در این فرودگاه از نیازهای اساسی این شهرستان است.

همت جمعی مسئولان و مردم برای پرواز هواپیمای فوکر 100 در گچساران

فرماندار گچساران با بیان اینکه تلاش‌ها و اقدامات ارزنده‌ای برای راه‌اندازی فرودگاه این شهرستان و پرواز هواپیمای فوکر 100 در این فرودگاه صورت گرفت، افزود: راه‌اندازی این فرودگاه تحولی بزرگ در گچساران را شاهد خواهیم بود.

شفیعی بیان داشت: فرودگاه گچساران نقش بزرگی در توسعه و پیشرفت این شهرستان و شهرستان ها مجاور دارد.

وی یادآور شد: با برقراری پرواز در این فرودگاه امکان ایاب و ذهاب آسان و بیشتر مقامات کشوری، اساتید دانشگاهی، پزشکان متخصص و افراد برجسته کشوری به این شهرستان فراهم می‌شود.

شفیعی با بیان اینکه امکان برقراری پرواز هواپیمای فوکر 100 در فرودگاه گچساران یک رویداد بزرگ و مهم است، گفت: برای شهرستانی که مرکز استان نیست نشست و برخاست فوکر 100 بسیار غرورانگیز است.

وی رونق بیش از پیش و محسوس در زمینه فعالیت‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را از دستاوردهای راه‌اندازی فرودگاه و برقراری پرواز در یک منطقه عنوان کرد.

فرماندار گچساران ابراز داشت: همت جمعی و تلاش همه مسئولان، مردم و افراد متمکن در راستای خرید بلیط‌های پرواز فرودگاه گچساران در ماه‌های آغازین راه‌اندازی این فرودگاه ضرورت دارد.

شفیعی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی گچساران و با توجه به فوکر 100 بودن هواپیمای این شهرستان به طور یقین استقبال مطلوب و بیش از حد تصوری از پروازهای فرودگاه این شهرستان خواهد شد.

61 بلیط هواپیمای فوکر 100 فرودگاه گچساران خرید چارتر شد

شفیعی اطلاع‌رسانی هر چه بیشتر فرمانداری‌های مجاور، کارخانجات، شرکت‌های تولیدی و صنعتی، مراکز دانشگاهی، بیمارستان‌ها، هتل‌داران و اقشار مختلف جامعه نسبت به برقراری پرواز هواپیما در فرودگاه گچساران لازم بوده و در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: فرودگاه گچساران در سال‌های گذشته نیز نشست و برخاست و پرواز هوپیما را تجربه کرده بود اما شرایط کنونی و پرواز فوکر 100 در این فرودگاه کاری بزرگ و غیرقابل مقایسه با سال‌های گذشته است.

فرماندار گچساران تأکید کرد: پرواز هواپیمای فوکر 100 افتخاری بزرگ برای یک شهرستان محسوب می‌شود، در حالی که مرکز استان از این نعمت برخوردار نیست.

شفیعی خاطرنشان کرد: سفر هوایی سبب ایجاد انگیزه مضاعف و پذیرش راحت‌تر رفت‌ و آمد سرمایه‌گذاران، پزشکان متخصص و اساتید دانشگاهی برای سفر به گچساران می‌شود.

وی با بیان اینکه پرواز فوکر 100 این فرودگاه از گچساران به تهران و بلعکس بوده و هشت پرواز رفت و هشت پرواز برگشت در ماه دارد، خاطرنشان کرد: طبق اعلام شرکت هواپیمایی کشور، در صورت تضمین خرید دو ماهه بلیط‌های پرواز این فرودگاه راه‌اندازی می‌شود.

 در این جلسه افزون بر 61 بلیط از مجموع 95 صندلی پرواز هواپیمای فوکر 100 فرودگاه گچساران به مدت دو ماه خیداری شد.

در این جلسه مقرر شد 34 بلیط باقیمانده نیز از طریق رایزنی و اطلاع‌رسانی در کمترین مدت زمان ممکن خرید تضمینی دو ماهه شود.

 

تیک آف - شایان ذکر است در صورتیکه مردم محلی و تجار و بازرگانان این شهر محروم نسبت به برقراری پرواز به گچساران اقدام کرده باشند حتی می توان آن را اقدامی پسندیده در جهت گسترش پروازها دانست اما در صورتیکه از بودجه بیت المال جهت پرواز عده ای قلیل، خرید بلیت صورت گرفته باشد جای تحقیق و تفحص داشته و قطعا عملی خلاق قوانین خواهد بود.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

10.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center