افزایش پرواز هفتگی ساری به تهران

دوشنبه, 09 آبان 1390 ساعت 23:35

(تیک آف - Takeoff.ir) - احمد جعفری بعد از ظهر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان مسئول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در استان مازندران و گلستان با اشاره به انجام  شش پرواز هفتگی ساری به تهران ابزار داشت: برنامه‌ریزی برای انجام پرواز روز شنبه در دستور کار قرار دارد و مدیران آژانس‌های مسافرتی نیز چند پرواز را در طی روز فعال می‌کنند.
وی اظهار داشت: امسال 32 پرواز از دو استان مازندران و گلستان به سرزمین وحی انجام شد که سهم استان گلستان از این پروازها 11 پرواز بود که توسط هواپیمایی هما انجام شد.
جعفری با اعلام اینکه 51 درصد پروازهای انجام شده به سرزمین وحی امسال توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام شد، بیان داشت: 49 درصد زائران ایرانی امسال با هواپیمایی ماهان به سرزمین وحی سفر کردند.
وی با اشاره به تحریم‌های که کشور ما در حال حاضر با آن مواجه هست، یادآور شد: کشور ما به راحتی توانست در برابر تحریم‌ها مقاومت کند و با این وجود تمام پروازهای هواپیمایی کشور مثل سابق و با فعالیت مناسب‌ در حال انجام است.
مدیر کل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مازندران و گلستان با اعلام اینکه واگذاری شرکت‌های هواپیمایی به بخش خصوصی در برنامه کاری سازمان قرار دارد، بیان داشت: با ورود بخش خصوصی به شرکت‌های هواپیمایی شاهد ارتقاء خدمات در بخش هواپیمایی می‌شویم.
در ادامه اکبر سلطانپور مدیر سابق هواپیمایی هما در مازندران با بیان اینکه از زمان حضورم در مازندران تعداد پروازهای فرودگاه‌های استان به چهار هفته در روز می‌رسید، گفت: در حال حاضر وضعیت پروازهای مازندران مناسب است.
وی  با اشاره به حضور هموطنان ترک‌زبان در مازندران خاطرنشان کرد: با برقراری پرواز ساری به تبریز از استقبال مناسبی از این پرواز در دو استان را شاهد خواهیم بود.
به گزارش فارس؛ مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران در این مراسم حضور داشت.
در پایان این مراسم جعفری معارفه به عنوان مدیر هواپیمایی هما در مازندران و گلستان منصوب و اکبر سلطان‌پور تودیع شد.

اضافه‌ كردن نظر


تصاویر روز (برگزیده عکاسان هوانوردی)

10.jpg

تبلیغات

کانال تلگرام

 


 

 


آخرین مقالات

آخرین سانحه هوایی مرگبار در جهان

شرح سانحه:
شرح سانحه:
  چهارشنبه 24 آبان 1396 در روسیه سقوط هواپیمای Let 410 با 6 کشته. ...

آخرین وضعیت سفارش هواپیماها

جدول فروش هواپیماها
جدول فروش هواپیماها
بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به 1 اسفند 1396   ...

نظرسنجی

تحلیل شما از علت سقوط هواپیمای ATR-72 آسمان چیست؟

هرگونه استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر نام www.Takeoff.ir مجاز می باشد
Copyright © 2006-2017 Takeoff.ir. All Rights Reserved

 

Code Center